satın almak BYCHPS ile TISP4300H3BJR-S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 3V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 230V |
| Gerilim - breakover: | 300V |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | TISP4300H3BJR-S-ND TISP4300H3BJR-STR TISP4300H3BJRS |
| Üretici parti numarası: | TISP4300H3BJR-S |
| Açıklama: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 300V |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 300A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 100A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 62pF |