satın almak BYCHPS ile TVX2A4R7MAD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm) |
| Dizi: | VX |
| titrek elektrik akımı: | 40mA |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 493-14832 TVX2A4R7MAD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Üretici parti numarası: | TVX2A4R7MAD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL |
| kapasitans: | 4.7µF |