satın almak BYCHPS ile UAL50-0R25F8
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Dizi: | UAL |
| Direnç (Ohm): | 0.25 |
| Güç (Watt): | 50W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Box |
| Diğer isimler: | 696-1457 UAL-50-0.25F UAL-50-0.25F-ND UAL50-0R25F8-ND UAL500R25F8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UAL50-0R25F8 |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W |