satın almak BYCHPS ile UCC29002DGKG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 4.375 V ~ 14.25 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UCC29002DGKG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Load Share Controller PMIC 8-VSSOP |
| Açıklama: | IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 2.5mA |
| Uygulamalar: | Load Share Controller |
| Email: | [email protected] |