satın almak BYCHPS ile UCC3839N
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 7.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-PDIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | 296-11517-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | UCC3839N |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 14-PDIP |
| Açıklama: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 14DIP |
| Güncel - Tedarik: | 1.3mA |
| Uygulamalar: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |