satın almak BYCHPS ile UPW1C681MPD6
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | UPW |
| titrek elektrik akımı: | 746.3mA @ 120Hz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-1788 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UPW1C681MPD6 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | 65 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.787" (20.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 680µF |