satın almak BYCHPS ile UPW2A330MPD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | UPW |
| titrek elektrik akımı: | 96mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-1971 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UPW2A330MPD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 460 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 33µF |