satın almak BYCHPS ile UPW2AR47MDD1TA
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | UPW |
| titrek elektrik akımı: | 6mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UPW2AR47MDD1TA |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.079" (2.00mm) |
| Empedans: | 43 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.47µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 0.47µF |