satın almak BYCHPS ile UUG2C680MNQ6ZD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | UUG |
| titrek elektrik akımı: | 500mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UUG2C680MNQ6ZD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.886" (22.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD |
| kapasitans: | 68µF |