satın almak BYCHPS ile V250LS20A
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 390V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 351V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 429V |
| Dizi: | LS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 14mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 330VDC |
| Maksimum AC Volt: | 250VAC |
| Üretici parti numarası: | V250LS20A |
| Enerji: | 72J |
| Açıklama: | VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM |
| Akım - dalgalanma: | 4.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 500pF @ 1MHz |