satın almak BYCHPS ile V275LT2P
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 450V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 405V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 495V |
| Dizi: | LT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 7mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 369VDC |
| Maksimum AC Volt: | 275VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V275LT2P |
| Enerji: | 23J |
| Açıklama: | VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM |
| Akım - dalgalanma: | 1.2kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 80pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |