satın almak BYCHPS ile V300LS10
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 470V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 423V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 517V |
| Dizi: | LS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 10mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 405VDC |
| Maksimum AC Volt: | 300VAC |
| Üretici parti numarası: | V300LS10 |
| Enerji: | 46J |
| Açıklama: | VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM |
| Akım - dalgalanma: | 2.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 180pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |