satın almak BYCHPS ile VIPER100A(022Y)
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 15 V |
|---|---|
| Gerilim - Çalıştırma: | 11V |
| Gerilim - Arıza: | 700V |
| Topoloji: | Flyback |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 5-PENTAWATT |
| Dizi: | VIPER™ |
| Güç (Watt): | 100W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) |
| çıkış izolasyonu: | Isolated |
| Diğer isimler: | 497-2656-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | VIPER100A(022Y) |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Frekans - Anahtarlama: | Up to 200kHz |
| Hata Koruması: | Current Limiting, Over Temperature |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT |