satın almak BYCHPS ile VRR07T122KGS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Dizi: | VRR |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 26 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VRR07T122KGS |
| kurşun Stil: | Straight |
| kurşun Aralığı: | 0.200" (5.08mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Özellikler: | High Voltage, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Açıklama: | CAP CER 1200PF 3KV X7R RADIAL |
| kapasitans: | 1200pF |