satın almak BYCHPS ile ZXTS1000E6TC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 12V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 240mV @ 100mA, 1.25A |
| transistör Türü: | PNP + Diode (Isolated) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-6 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 885mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZXTS1000E6TC |
| Frekans - Geçiş: | 220MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 |
| Açıklama: | TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1.25A |