satın almak BYCHPS ile 01110505Z
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 250V |
|---|---|
| Fesih Stili: | SMD (SMT) Tab |
| Dizi: | 111 |
| Diğer isimler: | 01110505Z-ND 1110505Z F4236 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 01110505Z |
| Sigorta Tipi: | Clip |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5mm Dia |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 5mm Dia |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Clip 10A 250V 1 Circuit Cartridge Surface Mount |
| Açıklama: | FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A SMD |
| Güncel Beğeni: | 10A |
| İletişim Malzeme: | Beryllium Copper |
| İletişim Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |