satın almak BYCHPS ile 01550109ZXA
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 32V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Wire Leads |
| Dizi: | 155 |
| Diğer isimler: | 0155109ZXA 1550109ZXA 155109A |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Free Hanging In Line |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 01550109ZXA |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 1/4" Dia x 7/8" L (6.35mm x 22.23mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | SFE-9 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 9A 32V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line |
| Açıklama: | FUSE HOLDER CART 32V 9A IN LINE |
| Güncel Beğeni: | 9A |
| İletişim Malzeme: | Brass |
| İletişim Finish: | Nickel |
| Email: | [email protected] |