satın almak BYCHPS ile 0214025.Z
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 36V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) |
| Dizi: | 214 |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Torpedo |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici parti numarası: | 0214025.Z |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 25A 36VDC TORPEDO |
| Güncel Beğeni: | 25A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |