satın almak BYCHPS ile 0251007.MXJL
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 125V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Dizi: | PICO® II 251 |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | 0251007MXJL 251007.MXJL 251007MXJL |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 10.4 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0251007.MXJL |
| sigorta Tipi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Açıklama: | FUSE BOARD MOUNT 7A 125VAC AXIAL |
| DC Soğuk Direnci: | 0.0105 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 7A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 50A |
| Onaylar: | CSA, TUV, UR |
| Email: | [email protected] |