satın almak BYCHPS ile 0276025.M
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 32V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 32V |
| Boyut / Boyut: | 0.130" Dia x 0.312" L (3.30mm x 7.92mm) |
| Dizi: | PICO® 276 |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | Radial Bend Cylinder |
| Diğer isimler: | 0276025.M- 0276025M 276025 276025. M276025 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 192 |
| Üretici parti numarası: | 0276025.M |
| sigorta Tipi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Açıklama: | FUSE BOARD MOUNT 25A 32VAC/VDC |
| DC Soğuk Direnci: | 0.0026 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 25A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100A AC, 300A DC |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |