satın almak BYCHPS ile 02820007Z
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 125V |
|---|---|
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Dizi: | 282 |
| Diğer isimler: | 282007 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 02820007Z |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Radial |
| sigorta Boyutu: | Radial 0.1" (2.54mm) pitch |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | MICRO, TR3 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 5A 125V 1 Circuit Radial Panel Mount |
| Açıklama: | FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| İletişim Malzeme: | Beryllium Copper |
| İletişim Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |