satın almak BYCHPS ile 0293565.U
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 32V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.906" L x 0.646" W x 1.205" H (23.00mm x 16.40mm x 30.60mm) |
| Dizi: | PAL™ 293 |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Auto Link |
| Diğer isimler: | 0293565U 293565.U 293565U |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0293565.U |
| sigorta Tipi: | Automotive |
| Açıklama: | FUSE AUTO 65A 32VDC AUTO LINK |
| Güncel Beğeni: | 65A |
| Renk: | Black |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |