satın almak BYCHPS ile 030101.5M
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 32V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 32V |
| Boyut / Boyut: | 0.250" Dia x 0.625" L (6.35mm x 16.00mm) |
| Dizi: | AGA |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 1AG, 1/4" x 5/8" |
| Diğer isimler: | 30101.5M |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 030101.5M |
| sigorta Tipi: | Cartridge, Glass |
| Açıklama: | FUSE GLASS 1.5A 32VAC/VDC 1AG |
| Güncel Beğeni: | 1.5A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |