satın almak BYCHPS ile 0452001.MR
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 125V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Dizi: | NANO²® 452 |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, Square End Block |
| Diğer isimler: | 0452001 0452001. 0452001MR F1343TR R452001 R452001. |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 1.98 |
| Üretici parti numarası: | 0452001.MR |
| sigorta Tipi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Açıklama: | FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC 2SMD |
| DC Soğuk Direnci: | 0.225 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 1A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 50A |
| Onaylar: | CSA, PSE, UR |
| Email: | [email protected] |