satın almak BYCHPS ile 0459004.UR
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 125V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) |
| Dizi: | PICO® 459 |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, J-Lead |
| Diğer isimler: | 0459004 0459004. 0459004UR F1171TR R459004 R459004.UR R459004UR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 2.35 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0459004.UR |
| sigorta Tipi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Açıklama: | FUSE BRD MNT 4A 125VAC/VDC 2SMD |
| DC Soğuk Direnci: | 0.02 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 4A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 50A AC, 300A DC |
| Onaylar: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |