satın almak BYCHPS ile 0512003.M
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.379" Dia x 1.500" L (9.63mm x 38.10mm) |
| Dizi: | 512 |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Diğer isimler: | 0512003M 512003 512003. |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0512003.M |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE 3A 250V 5AG NORMAL BLO |
| Güncel Beğeni: | - |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | - |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |