satın almak BYCHPS ile 059-0112
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 440V |
| Boyut / Boyut: | 0.251" Dia x 1.262" L (6.37mm x 32.05mm) |
| Dizi: | BS88 |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Diğer isimler: | 59-112 59-112-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 5 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 059-0112 |
| sigorta Tipi: | Cartridge, Ceramic |
| Açıklama: | FUSE CERAMIC 5A 440VAC 3AB 3AG |
| Güncel Beğeni: | 5A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 33kA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |