satın almak BYCHPS ile 0603J0502P70DFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±0.5pF |
| Kalınlığı (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 0603J0502P70DFT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.7pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603 |
| kapasitans: | 2.7pF |