satın almak BYCHPS ile 0603J0630331MDT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Dizi: | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 0603J0630331MDT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 330PF 63V X7R 0603 |
| kapasitans: | 330pF |