satın almak BYCHPS ile 0603J2001P80CCT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±0.25pF |
| Kalınlığı (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 0603J2001P80CCT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603 |
| kapasitans: | 1.8pF |