satın almak BYCHPS ile 0603Y0630123KXT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R (2R1) |
| Boyut / Boyut: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Dizi: | FlexiCap™ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0603Y0630123KXT |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.012µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 0.012UF 63V X7R 0603 |
| kapasitans: | 0.012µF |