satın almak BYCHPS ile 0712152
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 65V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Dizi: | TCP |
| Diğer isimler: | 0712152-ND 277-7005 712152 TCP 0,50A TCP0,50A |
| Kutup Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0712152 |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | - |
| Aydınlatma: | - |
| Açıklama: | CIR BRKR THRM 500MA 250VAC 65VDC |
| Güncel Beğeni: | 500mA |
| kesici Tipi: | Thermal |
| aktüatör Tipi: | Push to Reset |
| Email: | [email protected] |