satın almak BYCHPS ile 0805Y0100562MXT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R (2R1) |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Dizi: | FlexiCap™ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCC |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0805Y0100562MXT |
| kurşun Stil: | - |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 5600PF 10V X7R 0805 |
| kapasitans: | 5600pF |