satın almak BYCHPS ile 0805Y5000271KDR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Kalınlığı (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Dizi: | FlexiCap™ |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 0805Y5000271KDR |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 270PF 500V X7R 0805 |
| kapasitans: | 270pF |