satın almak BYCHPS ile 0915033
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Dizi: | TMC |
| Diğer isimler: | 0915033-ND 277-7165 915033 TMC 2 M1 120 20,0A TMC2M112020,0A |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0915033 |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | - |
| Aydınlatma: | - |
| Açıklama: | CIR BRKR THRM-MAG 20A 250VAC |
| Güncel Beğeni: | 20A |
| kesici Tipi: | Thermal Magnetic |
| aktüatör Tipi: | Lever |
| Email: | [email protected] |