satın almak BYCHPS ile 0915409
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Dizi: | TMC |
| Diğer isimler: | TMC 3 M1 122 6 0A |
| Kutup Sayısı: | 3 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici parti numarası: | 0915409 |
| Aydınlatma Gerilim (Nominal): | - |
| Aydınlatma: | - |
| Açıklama: | CIR BRKR THRM-MAG 6A LEVER |
| Güncel Beğeni: | 6A |
| kesici Tipi: | Thermal Magnetic |
| aktüatör Tipi: | Lever |
| Email: | [email protected] |