satın almak BYCHPS ile 0BLN025.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Dizi: | BLN |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Diğer isimler: | 0BLN025.T-ND 0BLN025T BLN025 BLN025.T BLN025T BLN25 F1804 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0BLN025.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC 5AG |
| DC Soğuk Direnci: | 0.0036 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 25A |