satın almak BYCHPS ile 0CBO070.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 32V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.812" Dia x 1.625" L (20.62mm x 41.28mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® CBO |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | CBO070 CBO070.V CBO70 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0CBO070.V |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 70A 32VDC CYLINDR |
| Güncel Beğeni: | 70A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 10kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |