satın almak BYCHPS ile 0CCL050.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 125V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® CCL |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | CCL050 CCL050.V CCL50 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0CCL050.V |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 50A 125VDC CYLINDR |
| Güncel Beğeni: | 50A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 10kA |
| Onaylar: | - |
| Uygulamalar: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |