satın almak BYCHPS ile 0CNN800E.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 80V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | POWR-GARD® CNN_E |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | CNN800E CNN800E.V CNN800EV |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0CNN800E.V |
| sigorta Tipi: | Fuse Strip |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE STRIP 800A 125VAC/80VDC |
| Güncel Beğeni: | 800A |