satın almak BYCHPS ile 0JLS025.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® JLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | JLS025 JLS025.T JLS25 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0JLS025.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD |
| Güncel Beğeni: | 25A |
| Sınıf: | J |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, CSA, QPL, UL |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |