satın almak BYCHPS ile 0LDC700.X
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 600V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) |
| Dizi: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | LDC700 LDC700.X |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0LDC700.X |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 700A 600VAC/VDC |
| Güncel Beğeni: | 700A |