satın almak BYCHPS ile 0NLS020.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 500V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® NLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | NLS020 NLS020.T NLS20 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0NLS020.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC |
| Güncel Beğeni: | 20A |