satın almak BYCHPS ile 0RLN006.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® RLN |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | RLN006 RLN006.T RLN6 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici parti numarası: | 0RLN006.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 6A 250VAC NON STD |
| Güncel Beğeni: | 6A |
| Sınıf: | H |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 10kA |
| Onaylar: | CE, CSA, UL |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |