satın almak BYCHPS ile 0SLC003.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 170V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.406" Dia x 1.311" L (10.30mm x 33.30mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® SLC |
| Tepki Süresi: | Medium |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | 0SLC003.T-ND F5971 SLC003 SLC003.T SLC3 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0SLC003.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/170VDC |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Sınıf: | G |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA AC, 10kA DC |
| Onaylar: | CE, CSA, QPL, UL |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |