satın almak BYCHPS ile 0SOO01.4Z
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 125V |
| Boyut / Boyut: | - |
| Dizi: | POWR-GARD® SOO |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | S Type Plug |
| Diğer isimler: | SOO01.4Z |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0SOO01.4Z |
| sigorta Tipi: | Edison Plug |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC |
| Güncel Beğeni: | 1.4A |