satın almak BYCHPS ile 0TLS001.TXLB
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 170V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® TLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Diğer isimler: | TLS001.TXLB TLS001LB TLS1LB |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0TLS001.TXLB |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 1A 170VDC CYLINDR |
| Güncel Beğeni: | 1A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100kA |
| Onaylar: | CE, UR |
| Uygulamalar: | Telecom |
| Email: | [email protected] |