satın almak BYCHPS ile 0TLS050.TXMB
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 170V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® TLS |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial Bend Cylinder |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0TLS050.TXMB |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND |
| Güncel Beğeni: | 50A |