satın almak BYCHPS ile 0TLS110.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 170V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® TLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cartridge, Non-Standard |
| Diğer isimler: | TLS110 TLS110.T |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0TLS110.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 110A 170VDC NON STD |
| Güncel Beğeni: | 110A |