satın almak BYCHPS ile 101-100RX
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.01% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±20ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm) |
| Dizi: | 100/SM/PC |
| Direnç (Ohm): | 100 |
| Güç (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | 101-100RX8 696-1546 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 145°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 101-100RX |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100 Ohm ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound |
| Açıklama: | RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |